Červen 2009

Shake it, baby, shake it

18. června 2009 v 20:12 re-action
Takový dlouhý zásek.
Týden jsem byla na plenéru, jedla jen jogurty, kreslila, malovala, umělecky se vyžívala, vloupala se večer na hřbitov, spát chodila k ránu. Bohémský život.

Pak jsem chodila porůznu pařit, neustále na tahu, udržujeme hladinku.

V outerý jsem byla v té našej malé díře, Praze, a zítra tam jedu zas. Doporučuju výstavu Under Current a Damiena Hirsta - Život smrt a láska(oboje Rudofinum). Hirst je provokatér, řeší si to a jede, ale nepřekvapil, za to Spodní proud je nářez, nedokážu říct, který ze čtveřice autorů na mne zapůsobil víc, Meeseho sochy se zařezávají do prostoru takovým způsobem, že vnímáte hmotu sochy kontra neumělecká realita, velice zajímavý pocit, škoda, že se nedají ošahat. Strakova série se mi hodně líbila z estetického hlediska. Kombinace tuše + bílá, červěná.... Eder vážně umí malovat;-) a jde na to fikaně, namaluje kýč, ale prohlédněte si to důkladněji a přečtěte si název;-) Jo, a Bolf, obrazy tam vážně svítí ve své temnotě, kontrast bílá/růžová. Tak trochu Emo screamo, ale dětičky v šatně a u východu.... Velice zajímavé. Jděte na to a udělejte si vlastní názor.

A v sobotu, v sobotu pořádáme já a Zubr (má nejlepší kamarádka, zdravím Zubřenko) večírek, takovou house party, oslavu našich 18. narozenin. Může přijít lidí 15, ale i 50, v opilosti jsme pozvali, ehm, kde koho. Přijdťe i vy, pokud máte cestu do Jičín city.