Květen 2009

Brutalní až Marilyna Mansona

30. května 2009 v 23:16 re-action
Tenhle klip je, hmm, pro 90% populace řekla bych, těžce stravitelný, i když /drobné ušklíbnutí/ autor umí 1000x brutalnější. Marilyn Manson. Poté co opustil božskou Ditu, začal si románek s 19 let starou Evan Rachel Wood a natočili spolu tohle "exquisite" video.

Ale proč ho sem přidávám? Z toho videa je totiž podle mě dokonale patrný rozdíl, kdy divák pozná, že to není jen hra. Má to sílu. Ten klip je hold jejich lásce, možná úchylné a zvrácené, ale plné všeho, co znamená milovat.

Mám ráda Mansonovy songy, Evan jako veřejnou osobu neznám, dokonce prý spolu již nejsou, ale tohle "dílko"...Posuďte sami.

Nevhodné pro osoby mladší 18 let. Soft porno.


Chutná to nějak citrónově.

21. května 2009 v 21:44 re-action
V tom titulku nehledejte žádné skryté významy nebo šifry, jen mi jednoduše hráblo ještě více než obvykle. Jako by to šlo, že...

Tak dnes jsem zapomněla na svůj svátek, tudíž teď víte, jak je mé jméno originelní. Přála bych si něco zvláštnějšího, třeba Papundekl, ale co se dá dělat. Rodina na mé jmeniny (nesnáším slovo jmeniny) ale nezapomněla, po martyriu gratulací babičkou počínaje, rodiči konče, jsem si to ale začala užívat. Dostala jsem celý pařížský dort, podotýkám celý (zítra mi bude pěkně blbě) a oblečení a výběrové CD The Beatles a prachy, nechutný, ale vždy se hodící dárek:D Tančím si tu na Twist and shout a přežírám se dortem. A je mi supr.

Jo, zítra mám první jízdu v auoškole, doufám, že nikoho nezabiju, a že instruktor nezabije mě.Fejsbůk etc.

20. května 2009 v 20:28 re-action
Také jste podlehli mánii jménem Facebook? Kdo nemá na FB svůj profil, jako by nebyl. Ano, i já ten svůj mám a trávím tam poměrně nehorázné množství času a začíná mi to vadit, protože místo toho abych si šla zaběhat, udělala jsem si kvíz, kdo ze čtvrťáku patří do mé postele, čímž se potvrdila nejen má zvrácenost, ale i to, že bych to měla začít omezovat.

Na našem gymnáziu se bude příští týden maturovat (kurnik, příští rok jsem na řadě, oktaván ? Strašné, blé a fůj.) Půjdu se koukat na maturity a maturantům JAKOŽTO SEPTIMA, čili my, musíme zajistit občerstvenÍ, TOŽ něco upeču... CHUDÁCI, JAKO BY TO NEMĚLI UŽ TAK DOST TĚŽKÉ.

A plkám tu o ničem, jdu běhat. To jenom tak, jako že tady nejsou jenom obrázky z mého života.


P_O:LY:V_OR:E

20. května 2009 v 19:27 wardrobe
Go OUT!
Go OUT! by Monika163 featuring CHANEL

New YorkPolyvore cenzuroval moje nejlepší dílko, ježto jsem tam vložila extázi, to naštve, tudíž ho neuvidíte, hate polyvore!